Nach. kombinowany

Ogłowie dla konia, czyli inaczej uzda jeździecka to jedno z podstawowych akcesoriów, niezbędnych do rozpoczęcia przygody z jazdą konną. Bardzo ważne, by ogłowie było wygodne i nie uwierało zwierzęcia. W innym przypadku koń może odmówić współpracy. W Jaszym.pl oferujemy więc wygodne uzdy jeździeckie powstałe z wysokiej jakości materiałów. Pełna r...

Ogłowie dla konia, czyli inaczej uzda jeździecka to jedno z podstawowych akcesoriów, niezbędnych do rozpoczęcia przygody z jazdą konną. Bardzo ważne, by ogłowie było wygodne i nie uwierało zwierzęcia. W innym przypadku koń może odmówić współpracy. W Jaszym.pl oferujemy więc wygodne uzdy jeździeckie powstałe z wysokiej jakości materiałów. Pełna regulacja pozwoli dostosować uprząż do wielkości głowy zwierzęcia i zapobiegnie otarciom.

Uzdy jeździeckie

W naszym sklepie znajdziecie Państwo uzdy na każdą kieszeń, a do tego wysokiej jakości, zapewniające pełny komfort zarówno zwierzęciu, jak i jeźdźcowi. Wykonanie ze skóry i elementów nierdzewnych zapewnia naszym ogłowiom dla konia dużą wytrzymałość i żywotność na lata.
Więcej

Nach. kombinowany

  Jest 22 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 22 elementów