Kaski i kamizelki ochronne

Kaski do jazdy konnej to obowiązek dla każdego amatora tego sportu. Nic bowiem nie jest cenniejsze od naszego bezpieczeństwa. Oferujemy więc Państwu szeroki wybór kasków w różnych kolorach i rozmiarach. Dzięki temu każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania oferowanego sprzętu i solidne materiały przyjazne dla n...

Kaski do jazdy konnej to obowiązek dla każdego amatora tego sportu. Nic bowiem nie jest cenniejsze od naszego bezpieczeństwa. Oferujemy więc Państwu szeroki wybór kasków w różnych kolorach i rozmiarach. Dzięki temu każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania oferowanego sprzętu i solidne materiały przyjazne dla naszej skóry.

Bezpieczeństwo jeźdźca

Głowa to niezwykle wrażliwa część naszego ciała, której uraz może być bardzo niebezpieczny w skutkach, dlatego tak ważna jest jej ochrona podczas uprawiania różnorodnych sportów. Kaski do jazdy konnej gwarantują bezpieczeństwo i jednocześnie wygodę użytkowania. Zapobiegają urazom, a do tego prezentują się elegancko i profesjonalnie, dzięki czemu nawet twoje dziecko nie będzie protestowało przed ich noszeniem.

Więcej

Kaski i kamizelki ochronne

  Jest 37 produktów.

Podkategorie

 • Kaski klasyczne
 • Kaski z płynną regulacją
 • Kamizelki ochronne

  Nie ma nic ważniejszego w wyposażeniu jeźdźca od sprzętu ochraniającego. Jednym z nich są kamizelki ochronne do jazdy konnej. Pamiętaj, że dobra zabawa musi być bezpieczna. Nie bagatelizuj wagi swojego zdrowia i życia i sprawdź tę ofertę!

  Bezpieczeństwo podczas jazdy konnej

  Tylko czując się bezpiecznie i komfortowo będziemy w pełni cieszyć się z jazdy konnej. Nie straszna będzie nam prędkość, ani nierówności terenu. Z kamizelką ochronną do jazdy konnej każdy upadek zmniejszy ryzyko kontuzji do minimum.

  Kamizelki chroniące jeźdźca

  Kamizelki ochronne do jazdy konnej dostępne w  internetowym sklepie jeździeckim zapewniają nie tylko bezpieczeństwo, ale także komfort noszenia. Specjalne rozmieszczenie poduszek ochronnych nie będzie ograniczało naszych ruchów, a zapewni maksymalną ochronę kręgosłupa, klatki piersiowej, czy żeber.

na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 37 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 37 elementów