UVEX Kask Perfexxion Active CC

Nowy produkt

939,00 zł

-15%

798,15 zł

Obniżka!

Polecamy dobrej jakości UVEX Kask Perfexxion Active CC w naszym sklepie Jaszym.pl

Uvex Perfexxion Active to ultra lekki kask jeździecki o matowym wykończeniu nadający użytkownikowi sportowy wygląd. Inteligentny system wentylacji wewnętrznej zapewnia chłodzenie w każdej sytuacji. Zaadaptowany aby dokładnie przylegać do głowy jeźdźca dzięki systemowi regulacji IAS. Wygląd systemu przedniej wentylacji uległ lekkiej modyfikacji oraz kask otrzymał inny elegancki daszek. Wewnątrz posiada cało sezonową wymienną wkładkę.

Skorupa kasku wykonana jest dzięki technologi formowania wtryskowego która pozwala na zachowanie niewielkiej wagi kasku przy jednoczesnej maksymalnej ochronie.

Inteligentny system regulacji pozwala zachować równowagę temperatury pod kaskiem w każdych warunkach. System wentylacji Uvex pracuje w takich warunkach jak naturalny klimatyzator, utrzymując ciepło lub zimno, wentylując lub magazynując ciepło. Jest to możliwe dzięki specjalnie rozmieszczonym otworom wentylacyjnym, oraz specjalnej oddychającej ale wodoodpornej i wiatro-szczelnej membranie. Materiał ten absorbuje i odprowadza pot (podobnie jak bielizna termoaktywna).

Dodatkowo wnętrze kasku jest odpinane, można je prać, wykonane jest z materiałów antyalergicznych. Opcjonalnie można do niego dokupić dodatkowe ochraniacze na uszy. Powierzchnia hełmu wykonana jest z tworzywa ułatwiającego jego czyszczenie. Daszek o miękkiej krawędzi wykonany jest z połączenia dwóch tworzyw sztucznych.

Rozmiary: XS-S (54-55cm), S (55-56cm), M-L (57-59cm)

Opinie

Napisz opinię

UVEX Kask Perfexxion Active CC

UVEX Kask Perfexxion Active CC

14 Inne produkty w tej samej kategorii: